Vánoční punč v zahradě

Společnost Spravedlivý mezi seniory o.p.s.  Vás srdečně zve na Vánoční punč v zahradě.

Akce  se bude konat 18. 12. 2015 od 16:00 do 18:00 hodin v Komunitním centru, ulice Nemocniční 369 /areálu bývalého LDN/ Nový Bor. 

Společně prožijeme předvánoční odpoledne plné doprovodného programu pro velké i malé s ochutnávkou vánočního cukroví a něčeho dobrého na zahřátí. Nebudou chybět dětská, též dospělácká představení s Vánoční tématikou, živý Betlém a další.

Tento rok se můžete opět těšit na vánoční zazpívání Kytlického chrámového sboru, které bylo v loňském roce úžasným vyvrcholením celé akce.

Během celé akce budete mít možnost navštívit stánky, které ponesou téma projektu „ Pomáháme pečovat“. K vidění i zakoupení zde budou originální výrobky zdravotně postižených osob, seniorů a přátel tohoto projektu.

Zakoupením jejich vlastních výrobků podpoříte tvůrce samotné.

Budete mít zároveň možnost se o projektu „Pomáháme pečovat“ dozvědět více informací a můžete využít poradenské služby a také prodejničky pomůcek k pečování o vaše blízké na místě.

Vánoční_punč.pdf (342kb)

Taneční odpoledne se skupinou DUO ADAMIS

24.9.2015  Nás čeká taneční odpoledne se skupinou Duo Adamis v Grandhotelu Pražák v Novém Boru

Tanečním odpolednem nás provede zpěvačka Adéla Suchá, se svým manželem Milanem Suchým. Společně si zatančíme a zazpíváme se skupinou DUO ADAMIS.

Pozvánka - taneční odpoledne.pdf (127kb)

Více fotografiíí zde: http://mezi-seniory.cz/2015

Věnování od skupiny Duo Adamis

Během krásného tanečního odpoledne jsme od skupiny získali věnování, které si můžete prohlédnout na obrázku níže.