Donátoři

Poděkování donátorům

Publikováno: 12.12.2019

Pomalu se blíží konec roku a my bychom rádi poděkovali vám všem.……velkým i malým donátorům a podporovatelům našeho Senior centra.

Chtěli bychom poděkovat všem našim donátorům, kteří nás v letošním roce podpořili finančními prostředky. Díky těmto darům jsme mohli zakoupit mnoho potřebných pomůcek k péči o nemohoucí seniory.

Zakoupením 2 ks pojízdných zvedáků včetně příslušenství v hodnotě 100 000,- Kč je mobilizace a manipulace s našimi klienty mnohem snazší a bezpečnější pro všechny.

Zakoupením 2 ks pojízdných polohovacích křesel v hodnotě 56 000,- Kč určených přímo pro domovy seniorů se s mnohými z nich můžeme bezpečně vydat nejen po chodbách domova, ale také ven do přírody. I mnoho rodinných příslušníků rádo vyráží do našeho parku s těmito pohodlnými a lehce ovladatelnými křesly. Za to veliké díky!

V letošním roce jsme investovali nemalé množství finančních prostředků do nákupu značného množství pomůcek pro polohování a bazální stimulaci /hodnota cca 51 000,- Kč/. Bez nich je naše péče poloviční.

Podařilo se nám také zakoupit dvě aktivní antidekubitní matrace v hodnotě 18 500,- Kč. U zcela imobilních klientů s nemožností polohování nám pomáhají v boji proti proleženinám. Díky!

Díky vám si naši klienti mohou dopřát odpočinku v zahradě na nových lehátkách, ale i na sedacích pytlích umístěných v prostorech centra. /hodnota cca 15 000,- Kč/

Do naší kuchyně jsme měli možnost zakoupit dva speciální vozíky s plně bezhlučnými kolečky v hodnotě 22 000,- Kč.

K úklidu používáme díky darům zakoupený nový parní čistič v hodnotě 45 000,- Kč.

Mohli jsme pořídit pomůcky na aktivizační činnosti v domově v hodnotě 5 000,- Kč, zakoupili jsme dárkové vouchery na kanisterapie v našem Senior centru.

Děkujeme také všem, kteří nás podpořili nefinančními dary!

Děkujeme všem Ježíškovým vnoučatům!

Děkujeme obci Sloup v Čechách, ZŠ Nový Bor – Arnultovice, firmě Krofian, ZUŠ Nový Bor, MŠ Klíček, KUS Racing, p. Davidovi Sobotkovi, obci Horní Libchava, obci Jiřetín pod Jedlovou, Pivovaru Cvikov.

Děkujeme za podporu Libereckému kraji, Svazku obcí Novoborska, městu Nový Bor, městu Česká Lípa.

Vážíme si každého finančního i nefinančního daru, vážíme si toho, že nám pomáháte zkvalitňovat životy našich seniorů a zároveň naši práci.

MILÍ DONÁTOŘI, DĚKUJEME VÁM, BEZ VÁS BY TO NEŠLO!