Pohodové odpoledne

Tentokrát jsme odložili barvy a štětce. Navštívil nás dobrovolník Petr a seniory zabavil u dobré kávy. Někteří si zahráli pexeso, nekteří si četli s Petrem noviny nebo luštili křížovky. 

Narozeniny naší klientky 90 let

Páteční odpoledne patřilo naší milé klientce, která slavila 90 let. Na narozeninové oslavě nechyběl ani dort od rodiny. Senioři si u zákusku a dobré kávy popovídali a vše se vydařilo. 

Pestrá fantazie

Včerejší odpoledne bylo o tom, si posedět, popovídat a vypít kávu. Některé seniorky se ponořily do své fantazie a vytvářely tyto krásné výrobky z plyšových drátků. Vzníkali různé věci například kočičky, žabka, želvy nebo motýlci a kytky. 

Barevné otisky rukou

Naše prostory SC jsou již obohaceny o krásné společné výtvory. Senioři si vyhráli s barvami a otisky svých rukou. Sluníčko a stromy se opravdu povedly. 

Sovičky

Další krásné obrázky našich klientů. 

Narozeniny dvou našich milých klientek

Na oslavě nechyběly ani chlebíčky, zákusky a dárečky. Například balíčky medicínské kosmetiky jako pozornost od Senior centra. Blahopřejeme.

Narozeninová oslava 

Narozeniny se vším všudy :) Na dortu a chlebíčkách jsme si pochutnali. Blahopřejeme oslavenkyni. 

První jarní procházka

Tak nádherné a teplé počasí nás vytáhlo ven. Procházeli jsme se a poseděli jsme v našem parku. 

Krásná páteční oslava

Hezký slunečný den všem. Určitě stojí za to, se podívat na fotografie z páteční oslavy. Narozeniny měly nejen naše tři milé klientky, ale také dobrovolník a přítel Petr. Nádherné počasí nám umožnilo posedět venku. Petrovi moc děkujeme za jeho ochotu a přátelské vztahy se seniory a všem ještě jednou blahopřejeme.

Opékání 

Krásné počasí, opékání buřtů a zábava. Nechyběl ani dobrovolník Petr.