Posezení u kávy

Dobrou kávou a zákusky jsme oslavili svátek, který měl Václav a Věry.

Blahopřejeme.

Fotografie běžného dne

Zachytit krásné snímky přijela spřízněná duše našeho Senior centra fotografka Alena Borlová. Na několik fotografií, které každého člověka osloví se určitě podívejte.

Vyrábíme z hmoty

Pomalu, ale jistě se nám blíží Vánoce a v rámci naší neziskové organizace chystáme každoroční akci "Vánoční punč". Na této akci si budete moci zakoupit výrobky, které tvoří samotní klienti. Koupí přispějete na přímou pomoc seniorům, handicapovaným a pečujícím v domácím prostředí.

Narozeninová oslava

V pátek 21. 10. 2016 jsme oslavili narozeniny dvou našich klientů. Oslava se vydařila, dárečky se rozdaly a všichni se moc dobře pobavili. Oslavencům ještě jednou gratulujeme.

Vánoční tvoření 

Klienti chtějí mít prostředí kolem sebe veselé a již se chystají na Vánoce. Vyráběli skřítky, které použijí např. jako dárky pro své nejbližší a věnce na dveře, které v centru nabuzují vánoční atmosféru.

Přípravy na zimní období 

Na fotografiích můžete vidět dokončené balíčky, které budou sloužit jako dárečky. Dále děláme veselé sněhuláky a snažíme se přivolat trochu sněhu, který k tomuto období patří.

Oslava narozenin 

Panovala veselá atmosféra, nechyběly ani dárečky a dobrůtky. Oběma oslavencům moc gratulujeme.

Sněhuláci

Sněhuláčky jsme dokončili a již nám zdobí prostory našeho Senior centra nebo také jednotlivé pokoje.

Procházka po našem areálu

Jelikož byl dnes krásný a slunečný den, změnili jsme plány a vydali jsme se na procházku do parku. Cestou jsme rozvěsili perničky pro hladové ptáčky.

Adventní čas

Po dokončení adventních věnců jsme se pustili do pečení. Perníčky, vanilkové rohlíčky nebo linecké cukroví, to vše již máme napečíno a těšíme se na ochutnávku.

Řetěz z papíru

Na stromečku nesmí chybět ani řetěz a my jsme nelenili a sami jsme si ho pospojovali z barevného papíru. 

Mikulášská besídka

Ani k nám do Senior centra nezapomněl přijít Mikuláš. O zábavu na naší Mikulášské besídce se postarala MŠ Klíček a klienti dostali balíčky plné dobrot a ovoce. Zřejmě byli všichni hodní. :) Všem moc děkujeme.

Lední medvídci

Využili jsme vatu k tomu, abychom vytvořili plyšové lední medvědy. Obrázky se povedly a teď nám budou zdobit prostory Senior centra

Vánoční punč

Včerejší dlouho očekávaná akce "Vánoční punč" se moc povedla, a proto přikládám o dost více fotografií než obvykle. Z vystoupení všech dětí byli senioři nadšení a nejen oni. :) Atmosféra byla úžasná a za to všem děkujeme. :) Třešničkou na dortu byl Kytlický sbor - smekáme. 

Dar od neznámého

V den, kdy se konala naše akce Vánoční punč, přišel balíček plný těchto krásných ručně malovaných obálek. Je věnovám personálu, ale i klientům našeho centra. Určitě stojí za to, si přečíst dopis, který byl k obálkám přiložen. Neznámému dárci mnohokrát děkujeme.

Berušky

Samotvrdnoucí hmota a tempery.

Obnovení sňatku našich klientů

Diamantová svatba...ano, to je již 60 let manželství. Toto krásné jubileum slavili dva naši klienti. A přesně v tento krásný den jim bylo obnoveno manželství. Gratulujeme.

Odpoledne plné barev

Při kávě si seniorky popovídaly a hlavně malovaly obrázky, které nyní zdobí stěny SC.